SKÅP, Eugen Höglunds bilhuggarverkstad, Vetlanda, barockstil, 1900-tal.

269983. SKÅP, Eugen Höglunds bilhuggarverkstad, Vetlanda, barockstil, 1900-tal.

Längd 90 bredd 44 höjd 150 cm.

Slitage och repor, fanerskad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor, fanerskad.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 976