SPEGEL, John Lundmark, rokokostil, 1900-tal.

269979. SPEGEL, John Lundmark, rokokostil, 1900-tal.

Brännmärkt. 100 x 42 cm.

Slitage, sprickor, dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkt. 100 x 42 cm.

Antal besök: 1 311