SNUSASK,näver, 1900-tal.

SNUSASK,näver, 1900-tal.
269933. SNUSASK,näver, 1900-tal.

Märkt med emaljskylt, En god pris, B.S No 1, Oscarshamn.
Längd 13,5 cm
Bredd 6,5 cm.
Höjd 5,5 cm.

Ålders/bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 13,5 cm
Bredd 6,5 cm.
Höjd 5,5 cm.

Ålders/bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 497