SILVER, 3 delar, 2 st bägare samt soppslev.

269918. SILVER, 3 delar, 2 st bägare samt soppslev.

Bägare Erik Albrecht Körsner, Falun 1793, bägare Karlstad 1700-tal, soppslev med träskaft 1838, höjd på bägare 6,5 cm.

Skador, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, gravyr.

Antal besök: 764