FIGURIN i keramik, fotbollsspelare, 1940/50-talet.

269869. FIGURIN i keramik, fotbollsspelare, 1940/50-talet.

Fotbollsspelare i bemålat lergods
Höjd 31,5 cm.

Bruksslitage
Ena foten lagad, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31,5 cm.

Bruksslitage

Antal besök: 2 105