FIOL samt 2 STRÅKAR, otydlig signering samt daterad 1948.

269846. FIOL samt 2 STRÅKAR, otydlig signering samt daterad 1948.

Intarsiadekor. Längd 59 cm. 2 stråkar medföljer.

Sprickor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor och slitage.

Antal besök: 1 375