INGA BURSELL. "Vi är alltid tillsammans". Olja på duk, signerad.

269789. INGA BURSELL. "Vi är alltid tillsammans". Olja på duk, signerad.

Flicka och hund.
Ca. 80,5x64,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flicka och hund.
Ca. 80,5x64,5 cm.

Antal besök: 1 156