Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Skulptur
ÅKE SUNDQVIST. figurin, föreställande Nils Nilsson Skum, trä, signerad och daterad 1945.
26976. ÅKE SUNDQVIST. figurin, föreställande Nils Nilsson Skum, trä, signerad och daterad 1945.
Total höjd 15 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Total höjd 15 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
3 678