SABEL, 1800-tal.

SABEL, 1800-tal.
2697168. SABEL, 1800-tal.

Kavel i trä. Balja i trä.
Längd sabel ca 79 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
2697168. SABEL, 1800-tal.

Kavel i trä. Balja i trä.
Längd sabel ca 79 cm.

Antal besök: 806