Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
ROALD HANSEN. Pickande höns, Olja på duk. Signerad R Hansen.
269662. ROALD HANSEN. Pickande höns, Olja på duk. Signerad R Hansen.
46 x 38 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 38 cm.
Gästriklands Auktionskammare
7 813