HÄNGE samt HALSKEDJA, 18k guld, 1900-tal.

269566. HÄNGE samt HALSKEDJA, 18k guld, 1900-tal.

Hänge Alton 18k guld med odlad pärla, diameter ca 18 mm.
Kedja längd ca 38 cm.

Total vikt ca 3,2 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kedja längd ca 38 cm.

Total vikt ca 3,2 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 723