SMYCKEN silver, 8 delar, 1900/2000-tal.

269531. SMYCKEN silver, 8 delar, 1900/2000-tal.

Bland annat hänge med vit sten Salovaara Finland samt brosch med emaljarbete David-Andersen.

Bruksslitage. Mindre emaljskador på en brosch.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 611