TEKOPPAR med FAT, porslin, 11 delar. Philip Rosenthal & Co of Kronach, Bavaria. 1900-talets första kvartal.

269454. TEKOPPAR med FAT, porslin, 11 delar. Philip Rosenthal & Co of Kronach, Bavaria. 1900-talets första kvartal.

11 koppar med fat (+ ett extra fat).

Bruksslitage. Obetydligt nagg på flera fats undersidor. Gulddekor något nött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 486