FÖRSTÄRKARE, Ibanez GX30. GITARRER, 2 stycken.

2693840. FÖRSTÄRKARE, Ibanez GX30. GITARRER, 2 stycken.

Akustisk gitarr Kasuga.
Elgitarr märkt Ibanez, troligen hemmabygge.
Förstärkare Ibanez GX30.

Bruksslitage.
Delar saknas på elgitarr. akustisk gitarr med repor, märken, liten skada,
Förstärkare fungerade vid katalogiseringstillfället dock lämnas ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Akustisk gitarr Kasuga.
Förstärkare Ibanez GX30.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 759