ARMBANDSUR, Certina.

ARMBANDSUR, Certina.
269376. ARMBANDSUR, Certina.

Digital samt analog.
Stål, diameter cirka 35 mm.

Bruksskick smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
269376. ARMBANDSUR, Certina.

Digital samt analog.
Stål, diameter cirka 35 mm.

Bruksskick smärre repor.

Antal besök: 801