BUFFÉ, nyrenässans, 1800-talets slut.

269339. BUFFÉ, nyrenässans, 1800-talets slut.

Gråmålad. Längd 90 bredd 56 höjd 117 cm.

Slitage, repor och märken, listdel lös, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 613