HEMBYGDSDRÄKT, Leksand, 1900-tal.

269144. HEMBYGDSDRÄKT, Leksand, 1900-tal.

Bestående av bla väska, förkläde, kjol, väst, dräktsmycke i silver. Smycken finns i kundtjänst.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 3 412