M. RAATIKAINEN. Olja på duk, gårdsmiljö, signerad och daterad 1917.

269132. M. RAATIKAINEN. Olja på duk, gårdsmiljö, signerad och daterad 1917.

60x90 cm.

Slitage, smärre lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x90 cm.

Slitage, smärre lagning.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 138