LASTBIL, Arnold samt TRÄTRAKTOR, 1950-tal.

269083. LASTBIL, Arnold samt TRÄTRAKTOR, 1950-tal.

Längd ca. 29-55 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 29-55 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 942