TRÄDGÅRDSMÖBEL 4 delar, metall/trä, modell Grythyttan, 1900-talets andra hälft.

269008. TRÄDGÅRDSMÖBEL 4 delar, metall/trä, modell Grythyttan, 1900-talets andra hälft.

Två karmstolar, två stolar. Silverlackad stomme, gulmålade brädor.

Slitage, färgbortfall, någon lös bräda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 382