TRÄDGÅRDSMÖBEL 5 delar, metall/trä, 1900-talets mitt.

268998. TRÄDGÅRDSMÖBEL 5 delar, metall/trä, 1900-talets mitt.

Stommar av cykelfälgar, grönmålade, gulmålade brädor.
Soffa , längd 130 cm, bord, karmstol och två stolar.

Slitage, färgbortfall, någon lös bräda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 214