TRÄDGÅRDSMÖBLER 3 delar, metall/trä, modell Grythyttan, 1900-talets andra hälft.

268993. TRÄDGÅRDSMÖBLER 3 delar, metall/trä, modell Grythyttan, 1900-talets andra hälft.

Metallstomme med brädor. Bord höjd 71, diam 114 cm.

Slitage, färgbortfall, murkna och lösa brädor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 697