YTTERFODER, 6 st, keramik, bland annat Bobergs fajansfabrik, Gustavsberg, Rörstrand.

268988. YTTERFODER, 6 st, keramik, bland annat Bobergs fajansfabrik, Gustavsberg, Rörstrand.

Höjd ca. 15-17 cm.

Nagg på en kruka. En kruka med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 15-17 cm.

Antal besök: 483