SOFFGRUPP, 4 delar, Chippendale-stil, 1900-tal.

268903. SOFFGRUPP, 4 delar, Chippendale-stil, 1900-tal.

Bonat trä. Rygg samt sits i rotting. Soffa, längd 180 cm. Bordets diameter 86, höjd 62 cm.

Bruksslitage, några små slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 014