SKRIVBORD, ARBETSBORD, med ritningslåda, Art Deco 1920-tal.

268875. SKRIVBORD, ARBETSBORD, med ritningslåda, Art Deco 1920-tal.

Alm, almrot.
135 x 75, höjd 75 cm.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alm, almrot.
135 x 75, höjd 75 cm.

Obet bruksslitage.

Antal besök: 1 029