SKULPTUR i form av Engelsk Bulldog, konstmassa, 1900-tal.

26884. SKULPTUR i form av Engelsk Bulldog, konstmassa, 1900-tal.

Längd ca 74, höjd 50 cm.

Slitage, mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 74, höjd 50 cm.

Slitage, mindre färgbortfall.

Antal besök: 3 825