CHAMPAGNEGLAS "MILLENNIUM", ett par, Bertil Vallien, Kosta.

268786. CHAMPAGNEGLAS "MILLENNIUM", ett par, Bertil Vallien, Kosta.

Höjd 26 cm. Signerade och numrerade no 7282.7283. I Originaletui.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 812