ROBERTO LÓPEZ MARTIN. Seriegrafi, Modell i rosa, Signerad och daterad 2013, numrerad 1/1.

268772. ROBERTO LÓPEZ MARTIN. Seriegrafi, Modell i rosa, Signerad och daterad 2013, numrerad 1/1.

50x70 cm
Oramad.

Upphängningsanordning i hörnen
Veckat papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x70 cm
Oramad.

Veckat papper.

Antal besök: 600