SERVISDELAR, 10 delar, "Chinese Bouquet" Herend, Hvngary, Handpainted.

268748. SERVISDELAR, 10 delar, "Chinese Bouquet" Herend, Hvngary, Handpainted.

Signerade AP samt modelnummer.

Obetydliga nagg på dekor. Ett lock med lagning/skada.
Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 866