PLAKETT samt RELIEF, mässing, Bersbo, 1900-tal.

268682. PLAKETT samt RELIEF, mässing, Bersbo, 1900-tal.

Plakett med älgar monterad på sköld. Höjd 32.5 cm.
Relief, diameter 14 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Relief, diameter 14 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 997