FIOL, 1900-tal.

FIOL, 1900-tal.
268670. FIOL, 1900-tal.

Skuren text "CASPAR DA SALO".

Bruksslitage. Sträng saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
268670. FIOL, 1900-tal.

Skuren text "CASPAR DA SALO".

Bruksslitage. Sträng saknas.

Antal besök: 1 126