KARMSTOL, bemålad, samt omklädd i skinn, Åmells, 1990-tal.

268618. KARMSTOL, bemålad, samt omklädd i skinn, Åmells, 1990-tal.

Ryggstödets höjd 97, bredd 56 cm.

Skinn med repor samt liten spricka, samt trä med visst färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 692