TOALETTUPPSÄTTNING, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

268597. TOALETTUPPSÄTTNING, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

2 sängbord, 2 pallar, toalettbord med spegel.

Slitage, delvis kantstött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, delvis kantstött.

Antal besök: 1 620