FIGURINER, 2 st, porslin, Ernst Wenck, Rosenthal samt Metzler & Ortloff, Tyskland.

268526. FIGURINER, 2 st, porslin, Ernst Wenck, Rosenthal samt Metzler & Ortloff, Tyskland.

Höjd 16-29 cm.

Litet fabrikationsnagg på Rosenthalfigurinen. Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16-29 cm.

Antal besök: 1 228