VAS i glas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, signerad Kosta Boda Ulrica HW 7041022.

268495. VAS i glas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, signerad Kosta Boda Ulrica HW 7041022.

Vas med dekor av ansikte i vitt, svart och rött, samt linjer i guld, rosa och lila.
Signerad Kosta Boda Ulrica HW 7041022.
Etikettmärkt Kosta Boda Sweden 1742.
Höjd 41 cm.
Fotens diameter 12 cm.

Repor.
Någon luftbubbla i glasmassan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm.
Fotens diameter 12 cm.

Repor.

Antal besök: 1 277