MÄRKDUK, daterad 1894.

MÄRKDUK, daterad 1894.
268454. MÄRKDUK, daterad 1894.

Ca. 30x30 cm.

Fläckar. 2 smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 30x30 cm.

Fläckar. 2 smärre skador.

Antal besök: 633