TRAMPBIL, militärjeep, Tri-ang, England, 1900-tal.

268397. TRAMPBIL, militärjeep, Tri-ang, England, 1900-tal.

Trampbil i målad plåt.
Längd 96 cm.

Bruksslitage, rost, färgbortfall, tejp samt tidningspappersrester på säte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trampbil i målad plåt.
Längd 96 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 853