LODREGULATOR, Junghans Gong, nyrenässans, 1800-tal.

26836. LODREGULATOR, Junghans Gong, nyrenässans, 1800-tal.

Ek. Dekor med svarvningar och blomsterelement. 2 lod. Nyckel finns. Höjd 134 cm.

Lod med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lod med bucklor.

Antal besök: 1 764