SKED, sterlingsilver, "Årets silversked", Anna Stina Åberg, GAB, 1981.

268314. SKED, sterlingsilver, "Årets silversked", Anna Stina Åberg, GAB, 1981.

"Årets Silversked 1981", GAB, signerad på medföljande träetui samt sked, vikt ca 220 gram, längd 29,5 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 484