PÄLSKAPPA, nutrian, AB Allti-Päls, 1900-tal.

2682790. PÄLSKAPPA, nutrian, AB Allti-Päls, 1900-tal.

Mått armhåla till armhåla ca 42 cm. Längd ca 105 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 369