MÄTINSTRUMENT, mässing, Axel Ljungströms Fabriks AB, Stockholm, 1900-tal.

268264. MÄTINSTRUMENT, mässing, Axel Ljungströms Fabriks AB, Stockholm, 1900-tal.

Mätinstrument i schatull, Längd: 26, Bredd: 16, Höjd: 5,5 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 2 829