PETER DAHL. Kartonnage, med bok och 4 st litografier. Torgny Lindgren & Peter Dahl.

26825. PETER DAHL. Kartonnage, med bok och 4 st litografier. Torgny Lindgren & Peter Dahl.

"Kärleksguden Frö. En levnadsteckning". Konstnärsexemplar de lux. Signerad. Med 4 st signerade litografier, PT, 33 x 25 cm. Kartonnage 41 x 34 cm.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 2 427