STIG BLOMBERG. "Fritidsflickan", skulptur, Ystad Brons, signerad.

268181. STIG BLOMBERG. "Fritidsflickan", skulptur, Ystad Brons, signerad.

Höjd 20 cm
Gjuten signatur: SB.

Åldersslitage.

Stig Blomberg (1901–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm
Gjuten signatur: SB.

Åldersslitage.

Stig Blomberg (1901–1970)

Antal besök: 10 452