VINGLAS, föregångare till "Odelberg", 12 stycken, Kosta, 1800-tal.

268120. VINGLAS, föregångare till "Odelberg", 12 stycken, Kosta, 1800-tal.

Höjd cirka 12,5 cm.

Bruksslitage.
Nagg på alla glasens fot.
Nagg på ett glas kupa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 12,5 cm.

Bruksslitage.
Nagg på alla glasens fot.
Nagg på ett glas kupa.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 119