THORE LÖFBERG. "Två systrar", etsning, signerad och numrerad 11/90.

268099. THORE LÖFBERG. "Två systrar", etsning, signerad och numrerad 11/90.

Bildyta 62 x 49 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 62 x 49 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 412