EINAR JULIN. Färglitografi, signerad och numrerad 315/360.

268069. EINAR JULIN. Färglitografi, signerad och numrerad 315/360.

Gripsholms slott.
Ca. 45x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gripsholms slott.
Ca. 45x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 818