268053. VAS, samt pokaler, silver, delvis CG Hallberg, Stockholm, 1900-tal.
Pokaler, 2 st. Höjd 8,5-10,5 cm, CG Hallberg, Stockholm
Vas, höjd 6,7 cm, Dahlstedts Silversmedja Jan Ante, Sävar
Vikt ca 207 gram.
Svärtat silver, bucklor, en del med gravyr.