HILMA AF KLINT. Landsbygd. Akvarell, signerad H. af Klint och daterad 1895.

268052. HILMA AF KLINT. Landsbygd. Akvarell, signerad H. af Klint och daterad 1895.

12 x 32 cm.

Smärre fläckar, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x 32 cm.

Antal besök: 7 340