HILMA AF KLINT. Naturmotiv med å. Akvarell, signerad H. af Klint och daterad 1902.

268032. HILMA AF KLINT. Naturmotiv med å. Akvarell, signerad H. af Klint och daterad 1902.

16 x 25 cm.

Smärre fläckar, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 x 25 cm.

Antal besök: 9 090