HILMA AF KLINT. Naturmotiv med träd. Akvarell, signerad H. af Klint och daterad 1930.

268024. HILMA AF KLINT. Naturmotiv med träd. Akvarell, signerad H. af Klint och daterad 1930.

27,5 x 21 cm.

Åldersslitage. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

27,5 x 21 cm.

Antal besök: 7 553